Владиславе, Ви стали амбасадором комунікаційної кампанії «Громадянське суспільство – це ТИ». Чому Ви вирішили долучитися до цього проекту?

Коли я дізнався про можливість взяти участь у проекті, не вагався жодної хвилини. Переконаний, що громадські ініціативи насправді працюють. Це – чудова можливість власноруч робити вагомі справи, відстоювати та захищати інтереси громадян та країни в цілому в різних сферах життя.

Назвіть напрямки громадських ініціатив, що ввійшли до комунікаційної кампанії?

Це проекти, що стосуються захисту прав людини, соціальні ініціативи, активності у галузях регіонального розвитку, освіти, культури, туризму, охорони навколишнього середовища та інші. Тішить те, що ініціює ці проекти як молодь, так і люди старшого покоління, адже для того, щоб робити корисні справи, вік та соціальний статус не мають значення. Я особисто неодноразово долучався до таких активностей, був волонтером. І не збираюся зупинятися на досягнутому!

В яких саме громадських ініціативах Вам доводилося брати участь?

Нещодавно я став голосом аудіокниги для дітей з вадами зору – «Мсьє Жак та квітнева риба», авторка Катерина Бабкіна (Хрестоматія для 3-4 класів), соціальний проект «Книги, що говорять». Це не просто проект, це відчуття емоційного піднесення. Адже, завдяки голосам небайдужих українців відтворюються образи казкових героїв для дітлахів, які не зможуть їх побачити. Я також співпрацюю з Благодійною організацією SOS Children's Villages International, яка допомагає дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Працювати з проектом «Громадянське суспільство – це ТИ» та популяризувати його в Україні – це не просто робота. Для мене - це поклик серця.

Змінити світ може кожен, хто цього дійсно бажає!
Змінити світ можеш і ти!
#GOZNAMY